Перейти до основного вмісту

По сторінкам історії


По сторінкам історії
       Напередодні Дня патріотичної слави 19 вересня 2019 року учні 6-Б класу, разом з вчителем російської мови Левицькою Л.С. та педагогом - організатором Тронзою Т.Л. відвідали в міському музеї  представлені експозиції, що мають історичне і культурне значення. Особливе місце в експозиції займає військова тематика: історія міста у Другій світовій війні, а з недавніх пір і історія АТО.
           Кожен експонат музею – це шматочок історії, наповнений своєю легендою, своїм ставленням до всього, що відбувається.
    Учні школи дуже вдячні робітникам музею за цікаву екскурсію, та надану можливість ознайомитися зі сторінками  історії нашого міста.

Популярні дописи з цього блогу

НІКОЛИ ЗНОВУ

                  У цьому році ми відзначаємо знаменну дату – 75-річчя з Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У Рубіжанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 8 Рубіжанської міської ради Луганської області відзначали цю дату з використанням мережі Інтернет. 1. Акція «Пам’ятаємо серцем» - ми згадували своїх рідних та близьких, які пройшли дорогами Другої світової війни, чи проходили бойові дороги, чи працювали на трудовому фронті, чи в тилу ворога.   2. Акція «Мак пам’яті» Червоний мак – символ пам’яті за загиблими у Другій Світовій Війні. Створити квітку червоного маку власноруч дуже просто! Рекомендується виготовляти стилізовані червоні маки з паперу або тканини та розміщувати на одязі на лівій стороні грудей, якомога ближче до серця. 3. Пісня перемоги 4. Конкурс «Моя перемога» - Велика Вітчизняна війна залишила в кожній родині свій слід, свою пам'ять. Щоб зберегти цю пам'ять в школі відбувся конку

День Соборності України

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель Для свідомого українця, для українця-патріота найсвятіше слово – «Україна», тому сьогодні учні шкіл вшановують дві визначні дати – проголошення незалежності України IV Універсалом Центральної Ради та проголошення Соборності України. Для свідомого українця, для українця-патріота найсвятіше слово – «Україна», тому сьогодні учні шкіл вшановують дві визначні дати – проголошення незалежності України IV Універсалом Центральної Ради та проголошення Соборності України. На вівтар української державності багато поколінь поклали своє життя. І нинішнє покоління українців – приклад сили духу, сили патріотизму, сили незламності, які успадкували від предків. Відзначення Дня Соборності – наш обов’язок берегти світлу пам'ять про незлічені жертви, покладені українським народом на вівтар незалежності, соборності держави. У ЗШ № 8 19 та 22 січня до Дня Соборності України з метою формування національ

День пам'яті Крут

Любіть Україну, як вірні сини Віддати життя їй готовіє, Як юні сини, що життя віддали Під крутами всі, як Герої… В. Криволап               29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.               29 січня в школі були проведені тематичні заходи, а саме: виховні години скорботи і пам’яті,  бесіди, презентація “Крути: і сум, і біль, і вічна слава!”, відео ролик “Лист без конверта” присвячений воїнам Крут. Активну участь у заходах прийняли учні, розказавши для своїх однокласників вірші, присвячені пам’яті героїв, які загинули в бою.            29 січня 1918 року – це не лише день скорботи за українською молоддю, а й день величі духу української нації. Жертовності та героїзму Крут забувати не можливо.